fbpx

Utsikten fra hotellet!

Screenshot_20230804_102004

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Dette hotellet er jo helt rått!

Igår møtte jeg mamma på tog stasjonen i Oslo før vi tok turen videre til Holmekollen.

Da mamma sa at "nå må du gå 900 meter i oppoverbakke" trodde jeg såklart at hun køddet, hehe. Men det gjorde hun ikke. Det var rett og slett DEN GEDIGNE bakken foran oss som vi måtte gå opp. Etter litt pust og pes kom vi endelig frem, og med DEN utsikten kan jeg ikke akkurat klage. Hotellet var selvlysende og veldig fint å se på i mørket. Helt utrolig nydelig og fint! :)

Ovenfor og nedenfor kan du også få se to av de herlige bildene.

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Finale 5. august. Hektiske og spennende dager i Os...
Frihet!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på