fbpx

Hvor mange hæler?

Screenshot-2023-06-26-21.37.29

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Også kjører vi på med samme leken som tidligere bare med hælene mine. Dette er jo litt gøy. Hvor mange hæler tror du jeg har? Alle hælene mine er samlet i en bunke, så da kan du begynne å telle eller gjette deg til et tall. Tror du at du klarer å gjette riktig? Det hadde jo vært veldig moro!

Når du har telt ferdig antallet eller gjettet deg til et tall så kan du finne svaret helt nederst. Tallet er skrevet bakvendt og med store bokstaver. Masse lykke til!

 

Ønsker du å stemme på meg, gledelig send sms med kodeord MISSU 5 til 2401.

Svaret på antall høye hæler jeg har er tallet: IT.

 

Hvor mange kjoler?
Status fra Beauty Camp!
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på