fbpx

Planlegging til fotoshoot!

MINI-SIZE-1-15

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Det er så mye å planlegge til fotoshoot, og mye mer enn det man tror. Slik er det nå vertfalt for meg. Både sminke, hår, kjole, hæler, poseringer, ansiktsuttrykk med mer skal være på plass. Også må enn jo enten ferdigstille seg før shooten, eller ta med seg alle tingene. Så her går det unna!

Jeg gleder meg stort til å vise dere bildene når de er ferdige. Det er jo alltid gøy å se. Også lærer enn alltid noe nytt hver gang. Noe som er enda mer moro!

Håper din dag har vært fantastisk og at du har det bra <3

Hilsen ifra Charlotte (:

Ønsker du å stemme på meg, gjerne send så mange sms du vil med kodeord MISSU 5 til 2401.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Det lykkelige lykketrollet!
For en flott dag med min far!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på