fbpx

NY MISS FRA HAMAR

NY MISS FRA HAMAR

Heisann og hoppsann! 

Her våkner jeg med det fine  været med sola som skinner gjennom huset OG meg på avisa! Igår var jeg på intervju med HA- Hamar arbeider blad. Jeg bor rett over H-A så var ikke noe problem for meg og komme meg til stedet.  Intervjuet gikk kjempefint som du kan lese her. 

 

http://h-a.no/kultur/ny-miss-fra-hamar

 

Noe jeg ville få fram til lesere var at Miss Universe dreier seg ikke om hvor fin du skal være på utsiden, men også hvor fin du er på innsiden. Det er ikke slik at bare du ser bra ut så har du kommet til finalen. nei,nei,nei. Da har alle missofrstått. Mange vet ikke hva konkurransen går ut på men det er mye mer enn skjønnhet. Du skal være modig og effektiv og du må jobbe hardt og gi stor innsats!! Dette prøver jeg mitt beste av.  

lovelove

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Misseskole på valentinsdagen
Dinlokalavis.no

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på