Fotograf: Charlotte Marie Høivold
Etter den behagelige gåturen i skumringen valgte jeg å tøye ut litt. Da jeg har vært veldig aktiv de siste dagene har jeg merket at det å tøye ut har vært veldig behagelig for å få musklene til å slappe av, og unngå å bli alt for stiv.
Når jeg tøyer, så tøyer jeg veldig forsiktig og rolig. Jeg er også nøye med å vite at musklene er gode og varme når jeg gjør dette. Det jeg bruker å gjøre er å tøye ut et ben om gangen, også bytter jeg om etter litt kort tid, før jeg repeterer det samme om igjen. Helt frem til det føles naturlig å avslutte.
Ønsker du å samarbeide med meg, gjerne ta kontakt: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..
Kommentarer