fbpx

Det å være takknemlig!

Det å være takknemlig!

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Det er så mye i livet en kan være takknemlig for. Og i blant kan det å vise takknemlighet til andre bidra til å gjøre dagen dem sin helt fantastisk bra. Jeg er så takknemlig for så mange ting i livet, og idag vil jeg takke for følgende:

- Takk for at jeg har en så fantastisk mor, far, søster og bror
- Takk for at jeg har så mange gode, omsorgsfulle og kjærlige venner
- Takk for at jeg har et trygt sted å bo, mat på bordet og tilgang til vann
- Takk for at jeg har en så herlig jobb å gå til med fantastiske mennesker som bidra til at jeg vokser i min jobb
- Takk for at jeg har en god helse
- Takk for at jeg har et verdifullt og meningsfylt liv
- Takk for at jeg lever i dag

Hva er du takknemlig for idag?

 

Ønsker du å være min sponsor, gjerne ta kontakt: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Miss Norway fortsetter å advare mot svindlere og p...
Vi lever bare en gang på denne jorden!
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på